O FIRMIE

Firma Handlowa Midex Sp. z o.o. jest jednym z największych importerów zabawek, artykułów sportowych, rowerków dziecięcych, biżuterii sztucznej i artykułów dekoracyjnych w Polsce. Obecnie w asortymencie posiadamy ponad 20 tys. artykułów. Staramy się aby nasza oferta odzwierciedlała aktualne trendy rynkowe. Od stycznia 2010 jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę największego na świecie producenta modeli samochodów – firmy Bburago. W naszej ofercie dodatkowo znajdziecie Państwo takie marki jak: Lego, Hasbro, Mattel, Spin Master, Trefl, Castorland, Clementoni, Rebel, Epoch, Alexander, Icom, Ameet.

Nieprzerwanie od ponad 30 lat współpracujemy z sieciami handlowymi, hurtowniami, sklepami oraz placówkami publicznymi. Zapraszamy do rejestracji na naszej platformie handlowej, poprzez którą można składać zamówienia internetowe. 

Ekspozycja towarów dostępna jest w Krakowie – Christo Botewa 2A. 

AKTUALNOŚCI

BB258155 LALKA

„F.H” MIDEX” sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie informuje, że zabawka: Lalka, ITEM NO: BB258155/PP005-A, kod EAN: 5900733601336, nie spełnia wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016r. w sprawie... czytaj dalej