WSPÓŁPRACA

Warunkiem nawiązania współpracy jest posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej. Skany dokumentów firmowych (wpis ceidg lub nip,regon) należy przesłać na adres hurt@midex.pl. W odpowiedzi otrzymają Państwo dane do logowania do naszego serwisu platformy handlowej, na której dostępny jest cały asortyment wraz z cenami netto oraz aktualnymi stanami magazynowymi.

W zakładce Oferta mogą Państwo zobaczyć przykładowe towary z naszego asortymentu.

 

Warunki finansowe

W przypadku zamówień internetowych dział sprzedaży wystawia fakturę proformę i wysyła do klienta na podany adres e-mail. Po zaksięgowaniu płatności następuje wysyłka towaru.

Warunkiem uzyskania przez klienta limitu kredytowego jest dokonanie pierwszych zakupów na zasadzie przedpłaty, uregulowanie zobowiązań, brak negatywnej historii płatniczej.

 

Szczegółowe warunki handlowe – rabaty od cen netto zostaną przesłane wraz z danymi do logowania na platformie handlowej.

Wysyłki realizowane są z uwzględnieniem minimum logistycznego(1000 zł netto po rabacie), powyżej którego przesyłka jest bezpłatna. Dla zamówień poniżej minimum logistycznego pobierana jest opłata transportowa 15zł brutto.